قیمت 320,000 تومان

نمایشگر تمام صفحه محتوا
اشتراک گذاری :
0دیدگاه 1814 بازدید
کیبوردهای الکترونیکی که در ایران به آنها ارگ هم گفته می شود یکی از ساز های بسیار متداول و پر کاربرد در سبک های موسیقی پاپ و راک و جاز و ... است. آموزش ارگ و کیبورد یکی از رشته های دشوار در پداگوژی موسیقی است زیرا مباحثی مانند ریتم شناسی، ساز شمناسی ، هارمونی، سبک شناسی و.. نیز در آموزش ارگ حرفه ای باید منظور گردد. آموزشگاه موسیقی سفید به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش ارگ و کیبورد در اسلامشهر به آموزش حرفه ای و تخصصی ارگ و کیبورد با همکاری بهترین اساتید ارگ و کیبورد ایران پرداخته است.
آموزش ارگ در سبک های مختلف مانند آموزش ارگ پاپ، آموزش ارگ جاز، آموزش ارگ کلاسیک، آموزش ارگ گوشی، آموزش ریتم سازی، آموزش طرز کار ارگ های مختلف و... از جمله فعالیت های آموزشگاه موسیقی هنرپارسه می باشد.
112 دانشجو
4 جلسه خصوصی در ماه
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1398

قوانین و شیوه برگزاری کلاس های موسیقی

  1.  هنرجو باید راس ساعت کلاس خود که در هنگام ثبت نام به ایشان اعلام شده در کلاس حضور داشته باشد
  2. هنرجو موظف است که هر جلسه قبل از ورود به کلاس کارتکس خود را به مسئول ورود و خروج نمایش دهد .
  3. هر شهریه بابت 4 جلسه خصوصی ، هفته ای یک جلسه میباشد که در واقع هر ترم تقریبا یک ماه طول میکشد.
  4.  هر گونه عدم حضور در کلاس  در ساعت مقرر (چه با و چه بدون اطلاع قبلی)  به منزله ی غیبت بوده و از تعداد جلسات هنرجو کسر میگردد.
  5. درصورت لغو کلاس از سوی آموزشگاه جلسه جبرانی با هماهنگی قبلی برگزار می شود.
  6.  هنرجو باید در فعالیتهای فوق برنامه که از طرف آموزشگاه یا مربی وی برگزار می شود حضور فعال داشته باشد.
  7. مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه می باشد
  8. در صورت غیبت بدون هماهنگی پس از پایان هر ترم تا شروع ترم جدید ، آموزشگاه تعهدی در حفظ ساعت کلاس هنرجو نخواهد داشت.
  9. ملاک هرگونه تغییر در کلاسها و سایر امور فقط دفتر آموزشگاه می باشد
  10. با توجه به شرایط مختلف کلاس ها از جمله خصوصی بودن، گروهی بودن و کارگاه ها و مستر کلاس ها،  می توانید با تماس با شماره 0215365404 از این شرایط آگاهی پید کنید.

آموزشگاه تخصصی ارگ و کیبورد در اسلامشهر - آموزشگاه موسیقی سفید

کیبوردهای الکترونیکی که در ایران به آنها ارگ هم گفته می شود یکی از ساز های بسیار متداول و پر کاربرد در سبک های موسیقی پاپ و راک و جاز و … است.

آموزش ارگ و کیبورد یکی از رشته های دشوار در پداگوژی موسیقی است زیرا مباحثی مانند ریتم شناسی، ساز شمناسی ، هارمونی، سبک شناسی و.. نیز در آموزش ارگ حرفه ای باید منظور گردد.

آموزشگاه موسیقی سفید به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش ارگ و کیبورد در اسلامشهر به آموزش حرفه ای و تخصصی ارگ و کیبورد با همکاری بهترین اساتید ارگ و کیبورد ایران پرداخته است.

آموزش ارگ در سبک های مختلف مانند آموزش ارگ پاپ، آموزش ارگ جاز، آموزش ارگ کلاسیک، آموزش ارگ گوشی، آموزش ریتم سازی، آموزش طرز کار ارگ های مختلف و… از جمله فعالیت های آموزشگاه موسیقی هنرپارسه می باشد.

آموزش ارگ در ایران متاسفانه سالهاست که دچار سردرگمی و اختلاف نظر است و اساتید مختلف ارگ و کیبورد برای آموزش ارگ و آموزش کیبورد متدهای مختلفی را که گاه استاندارد هم نیست توصیه می کنند. این عقیده غلط که برای آموزش ارگ باید آموزش پیانو را آغاز کرد. امروزه با پیشرفت تکنیک های ارگ نوازی و پیشرفت تکنولوژی، نوازندگی ارگ و نوازندگی پیانو کاملا از هم مجزا شده است. آموزش ارگ شامل یادگیری گام نوازی، آرپژهای دست راست، آکوردهای اتوماتیک، آموزش ریتم سازی، یادگیری و آموزش سکوئنس با کیبورد صداسازی با کیبورد و تکنیکهای سبک نوازی با کیبورد است. آموزش ارگ و آموزش کیبورد امروزه رشته ای بسیار گسترده است که نیاز به دانش بالای سازشناسی، ارکستراسیون، هارمونی، ریتم شناسی، سبک شناسی و… دارد.
استفاده از صداهای مختلف در کیبورد، استفاده از ریتم در ارگ و کیبورد، بازی با آبشن های مختلف کیبورد و… چیزی نیست که در حوزه نوازندگی پیانو باشد. برای یادگیری کیبورد باید از متد آموزش کیبورد استفاده کرد و هنرجوی ساز ارگ و کیبورد باید از ابتدا با کیبورد آموزش ببیند و سبک نوازندگی کیبورد را پیش بگیرد. در ضمن تکنیکهایی در نوازندگی ارگ و کیبورد وجود دارد که مختص به خود کیبورد است و در پیانو به واسطه وزن کلاویه ها نمی توان از این تکنیکها استفاده کرد. در کل اشتباه بزرگی است که بخواهیم بگوییم نوازندگی پیانو، پیشنیاز نوازندگی کیبورد است ویا برعکس.
در آموزشگاه موسیقی سفید آموزش کیبورد کاملاً به صورت تخصصی بوده و هیچ ارتباطی با نوازندگی پیانو ندارد. کتابهای آموزش کیبورد نیز در آموزشگاه موسیقی سفید، جدا از کتابهای آموزش پیانو است.در ضمن در دوره های آموزش تخصصی کیبورد در آموزشگاه موسیقی سفید، نوازندگی کیبوردهای ارنجر، کیبوردهای سینت سایزر و کیبوردهای ورک استیشن به صورت جداگانه تدریس می شود.
مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
320,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید