حسابداری مالیاتی یکی از زیرشاخه های بسیار مهم علم حسابداری است. در واقع با پیشرفت علم حسابداری و تخصصی شدن خدمات شرکت ها در این زمینه، به حسابداری مالیاتی بیشتر توجه شد. در حسابداری مالیاتی تمرکز حسابدار بر مبحث مالیاتی و امور مالیاتی است و به صورت های مالی رسیدگی نمیکند چرا که این امر در حوزه تخصصی حسابداری است. علت اینکه به حسابداری مالیاتی باید تخصصی نگاه کرد این است که اگر به امور مالیاتی یک کسب و کار به درستی توجه شود جلوی بسیاری از خسارات وارده به شرکت ها گرفته خواهد شد. به خاطر همین امر است که سازمان های بزرگ و حتی شرکت های متوسط و کوچک از تیم تخصصی حسابداری مالیاتی بهره می برند.

خیلی از افراد به حوزه مالیات علاقمند هستند و در دوره های آموزش حسابداری نیز شرکت کرده اند اما به طور تخصصی نتوانسته اند آموزش حسابداری را در حوزه مالیات یاد بگیرند. در دوره آموزش رایگان حسابداری مالیاتی فرداد، علاوه بر یادگیری مفاهیم حسابداری مالیاتی، با انجام پروژه های مستمر در هر فصل با مهمترین خدمات قابل ارائه در بخش حسابداری مالیاتی آشنا می شوید و اگر علاقمند به جذب در بازار کار این رشته باشید به صورت کاربردی بامباحث آشنا خواهید شد.

دوره آموزش حسابداری مالیاتی فرداد مناسب چه کسانی است؟

همه افراد می توانند از دوره حسابداری مالیاتی فرداد شرکت کنند اما پیشنهاد ما برای شرکت در این دوره به کسانی است که قصد دارند به صورت اختصاصی در بازار کار حسابداری مالیاتی مشغول به کار شوند. همچنین افرادی که پیش نیازی از حسابداری مالیاتی ندارند اما علاقمند به یادگیری و کسب درآمد در این حرفه هستند می‌توانند در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.

به طور کلی دوره آموزش رایگان حسابداری مالیاتی مناسب افراد زیر است:

  1. مدیران کسب و کار
  2. دانشجویان حسابداری
  3. فارغ التحصیلان حسابداری
  4. علاقمندان به ورود به بازار کار مالیات
  5. شاغلین در بازار کار حسابداری
  6. به‌طور کلی همه کسانی که به دنبال آموزش حسابداری مالیاتی به صورت کاربردی هستند.

چرا باید در دوره آموزش حسابداری مالیاتی شرکت کنم؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا باید در دوره حسابداری مالیاتی شرکت کنید. دلایل شما برای شرکت در این دوره می تواند جز موارد زیر باشد:

  • از اینکه در رشته حسابداری مالیاتی فعالیت داشته باشید لذت میبرید اما تاکنون موفق به کسب جایگاه شغلی مناسب نشده اید.
  • در بازار کار حسابداری جذب شده اید اما به مباحث مالیاتی تسلط کافی ندارید.
  • علاقمند به حسابداری مالیاتی هستید اما نمی دانید که باید از کجا شروع کنید.
  • به دنبال کسب دانش و افزایش معلومات خود در رشته حسابداری مالیاتی هستید.

 

شما در دوره آموزش حسابداری حوزه مالیات هر آنچه در مورد حسابداری مالیاتی نیاز داشته باشید آموزش می بینید

 

 

 

چرا آموزش مالیات و یادگیری مباحث مالیاتی با اهمیت است؟

یکی از چالش های اصلی مودیان مالیاتی و حسابداران انجام تکالیف مالیاتی و نظارت به حسن انجام این امور است. چالش های مختلفی از جمله تشکیل پرونده، تحریر دفاتر، تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده و عملکرد، گزارشات فصلی و … آموزش مالیات، سرمایه‌گذاری بلند مدتی است که از جرائم مالیاتی احتمالی سال‌های آتی جلوگیری میکند و موجب اطمینان خاطر برای هر شخص مشمول مالیات میشود.

در این آموزش فرصتی مهیا شده است تا از تجربیات اساتید برتر مالیاتی کشور بهره ببرید و یکبار برای همیشه اجرای اصولی تکالیف مهم و حساس مالیاتی را به‌ صورت آنلاین و در منزل خود آموزش ببینید. بازار مالیاتی بسیار داغ و پرنیاز است البته برای افرادی که می‌توانند انتظارات دارندگان کسب و کارها و فعالان اقتصادی را حل کنند.

مالیات را باید به زبان سازمان امور مالیاتی بیاموزید!​

حالا منظور از جمله بالا این است که برای انجام درست امور مالیاتی کافی است بدانید موارد خواسته شده مدنظر کارشناس امور مالیاتی یا ممیز از شرکت و کسب و کار شما چیست.

به این نکته توجه کنید که دانستن کل قوانین مالیاتی و بخشنامه‌ها مشکلی از شما حل نخواهد کرد و حتی ممکن است موجب گمراهی و سردرگمی در اتخاذ تصمیم درست شود. شما به عنوان یک مجری تکالیف مالیاتی لازم است که با قوانین مبارزه با پولشویی، ارزش افزوده و … آشنایی کافی و لازم را داشته باشید تا بتوانید تیک تایید را از کارشناس سازمان امور مالیاتی دریافت کنید و از جریمه های سنگین احتمالی دوری کنید.

هدف پرشین حساب از برگزاری دوره صفرتاصد مالیات، آموزش حسابداران به منظور انجام تکالیف مالیاتی بدون نقص است.

 

 

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید