کلاس های مد و طراحی لباس برای اولین بار اسلامشهر زیر نظر مهشید کردی کارشناس مد و لباس از دانشگاه صنعتی امیر کبیر دارای مدرک بین المللی طراحی مد و لباس از کشور انگلستان

کاری جذاب و پر درآمد دوره سه ماه 2500000 تومان

دوره آموزش جامع طراحی لباس طبق استاندارد های بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده است و شامل آیتم های اجرایی رشته های دانشگاهی مرتبط با صنعت پوشاک می باشد بطور مثال شخصی که فقط یکی از رشته های دانشگاهی صنایع پوشاک را گذرانده باشد به سختی میتواند با بازار کار این رشته ارتباط برقرار نماید ولی شخصی که اطلاعات اجرایی کلیه رشته های دانشگاهی مرتبط با صنعت پوشاک را گذرانده باشد به راحتی می تواند وارد بازار کار این رشته شود که شما می توانید با شرکت در دوره آموزشی جامع موسسه فرهنگی هنری سفید این اطلاعات را بدست آورید.

دوره مد و طراحی لباس در اسلامشهردوره مد و طراحی لباس در اسلامشهرآموزشی این رشته شامل موارد ذیل می باشد:

 

 • طراحی آناتومی یا طراحی فیگوراتیو که شامل آشنایی با تناسبات و نسبت های مختلف بدن می باشد
 • جنسیت سازی و روانشناسی رنگ ها که برای ارائه پرتفولیو بایستی اطلاعات و دانش کافی در این زمینه کسب نمایید
 • خلاقیت یا طراحی لباس که شامل طراحی لباس و خلاقیت در طراحی لباس و اجرای لباس می باشد
 • ارائه پرتفولیو و کار اجرایی که در انتهای ترم خلاقیت برای اجرای کار انجام می گردد.
 • تزئینات پارچه و لباس برای اینکه کارهای اجرایی شما به لحاظ زیبایی یا عیار کار در رده بالایی قرار گیرد آموزش داده می شود.
 • الگو سازی به روش حجمی که برای رفع عیوب اندامی و همچنین الگو سازی به روش حجمی روی مانکن آموزش داده خواهد شد

نرم افزار طراحی لباس که شامل طراحی و اجرای لباس به صورت زنده داخل نرم افزار می باشد

دوره مد و طراحی لباس در اسلامشهربرای گذراندن دوره طراحی لباس نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید به راحتی در دوره ها شرکت کنید.اغلب آموزشگاه هایی هستند که روی خیاطی و نقاشی تاکید دارند که بهتر است بدانید رشته نقاشی با رشته طراحی لباس کاملا متفاوت هستند و افرادی که دوره نقاشی ندیده اند در ترم اول به صورت کامل با کشیدن فیگور و انواع لباس ها روی کاغذ آشنا می شوند پس ما به شما می گوییم که جای نگرانی نیست . برای افرادی که به خیاطی کردن علاقمند هستند نیز این پیشنهاد را می دهیم که اگر خیاطی را آموزش ندیده اید بعد از اتمام دوره آن را بگذرانید تا مانع از خلاقیت شما نشود و ذهن شما را محدود نکند. و پیشنهاد دیگر به افرادی که به خیاطی علاقمند نیستند این است که نگران نباشید زیرا مدیریت تیم خود را در طی دوره آموزش خواهید دید تا بتوانید با خیاط خود یک تیم عالی را تشکیل دهید.  گروه های مختلف طراحی لباس  

 مجموعه دوخت سفارشی :
به مشتریان خاص مانند هنرمندان و سلبرتی ها اختصاص دارد، این لباس ها کاملاً متناسب با سایز مشتریان دوخته می شوند. این گونه لباس ها فاقد برچسب قیمت هستند، البته برای مشتریانی در این سطح نیز نیاز به اتصال برچسب قیمت به لباس نیست. مجموعه لباس های دوخت سفارشی 2 بار در سال در ماه های ژانویه و ژوئیه یعنی آغاز فصل مد جدید در حداقل 50 طراحی از لباس شب و روز برای مشتریان به نمایش در می آیند.
 مجموعه پوشاک آماده :
مجموعه پوشاک آماده بر اساس اندازه های استاندارد تولید شده و برای عموم مردم جامعه ارائه می شود. این مجموعه به دلیل بکار گیری سایز استاندارد برای تولید انبوه مناسب است. طراحی لباس پوشاک آماده نیز خود به دو بخش تقسیم می شود : مجموعه طراح و مجموعه تولید انبوه. مجموعه طراح دارای کیفیت بالاتری ست و به منظور تبلیغ برای مجموعه تولید انبوه عرضه می شود.

فرآیند طراحی لباس از عناصر زیر تشکیل می شود 

 • جنس پارچه : باید متناسب با نگاه، احساس و روحیات اغلب مشتریان انتخاب شود. در انتخاب جنس پارچه همچنین باید شرایط آب و هوایی و فصلی نیز مورد توجه قرار گیرد. صدها نوع گوناگون از پارچه در دسترس طراحان قرار دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این موضوع، می توانید مقاله نحوه انتخاب و خرید پارچه را مطالعه فرمایید.
 • چاپ پارچه : در طراحی ،  رنگ ها و تم انتخابی برای چاپ و طرح پارچه باید متناسب با فصل انتخاب شود. ایده آل است که رنگ زرد روشن در زمستان و رنگ های تیره در زمستان مورد استفاده قرار نگیرند. برای مطالعه بیشتر و آموزش در مورد چاپ روی پارچه می توانید مقاله مرتبط با آن را مطالعه فرمایید
 • تزئینات روی لباس : مانند گلدوزی، مهره دوزی، تور دوزی و…
 • الگواین مورد ساختار اصلی لباس را شکل می دهد. به همین علت طراحی الگو از اهمیت خاصی برخوردار است و اساساً نقشه قطعاتی است که با دوخته شدن به هم لباس را به وجود می آورند.
 • اندازه گیری : از مهم ترین موارد در این حرفه اندازه گیری است. بدست آوردن الگوی درست نیز با اندازه گیری دقیق نسبت مستقیم دارد.
 • تحقیق درباره مد : با مطالعاتی دقیق درباره روند مد در فصل آینده می توان بهترین طراحی را انجام داد

فردی که می خواهد طراحی لباس را حرفه خود قرار دهد باید در هر فرصتی از نمایشگاه های هنری بازدید کرده و با هنرمندان و خالقین اثرهای هنری در تعامل باشد و از تجربیات آنها استفاده کند

یک طراح لباس در زمینه تجربیات خیاطی نظیر برش، پارچه شناسی، دوخت و… نیز باید دستی بر آتش داشته باشد و بتواند تفاوت موجود بین سطوح کیفیتی مختلف پارچه ها را تشخیص دهد.
داشتن درک درست از شیوه زندگی و نیاز های و خواسته های مشتریان نیز در هنر طراحی لباس از ملزومات است. طراحان باید دارای مهارت های ارتباطی خوبی باشند و بتوانند ایده های ذهنی خود را به خوبی بیان کنند. و مهم ترین چیز  این است که فرد طراح دارای ایده های بدیع، جدید و اورجینالی باشد تا بتواند نظر مخاطبین را جلب کند و در کار خود موفق شود.

کلاس های مد و طراحی لباس برای اولین بار اسلامشهر زیر نظر مهشید کردی کارشناس مد و لباس از دانشگاه صنعتی امیر کبیر دارای مدرک بین المللی طراحی مد و لباس از کشور انگلستان

کاری جذاب و پر درآمد دوره سه ماه 2500000 تومان

همچنین برای آگاهی از ساعت و زمان شروع دوره با مشاوران رایگان ما تماس بگیرید 021-56365404

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید